Körfez Eşya Depolama

Körfez Eşya Depolama
Körfez Eşya Depolama

Gebze Evnur Nakliyat deneyimli ekibiyle taşıma işleminden depolama işlemine birçok hizmet veriyor. Verdiği hizmetler evden eve nakliyat, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, montaj/de-montaj, asansörlü taşımadır. Sigortalı taşıma sayesinde, ev ve ofis taşımalarınız güvenle yapılıyor. Eşyalarınızın taşınma sırasında veya kurulumu yapılırken hasar görmesi durumunda yaptırdığınız sigorta sayesinde bu hasar karşılanır. Eşya depolama hizmeti de Gebze Evnur nakliyat plazalarında odalı sistemli depolarda veriliyor. Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde yüksek katlarda modüler asansörlerde hızlı ve pratik taşıma hizmeti sunuluyor.

Evden Eve Eşya Depolama

Evden Eve Eşya Depolama
Evden Eve Eşya Depolama

 KÖRFEZ EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR? Eşya depolama nelerdir günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi ”KÖRFEZ EŞYA DEPOLAMA ” eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Körfez Ev Eşya Depolama

Körfez Ev Eşya Depolama
Körfez Ev Eşya Depolama

Körfez Eşya Depolama hizmeti için firmamız GEBZE EVNUR NAKLİYAT ile iletişime geçerek profesyonel personeller tarafında tüm eşyalarınız incelenerek profesyonel bir şekilde ambalajlaması sağlanarak akılı depolarda eşyalarınız depolamaktayız evden eve eşya depolama hizmetini 1700 kare metre kapalı bölüm ve bölmelerden oluşan depolarımızla siz değerli müşterilerin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi koruyarak muhafaza etmekteyiz Körfez Eşya Depolama hizmeti için en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz

%d blogcu bunu beğendi: